~Girls forum~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just for cool girls!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nece me biti neko vreme...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Bookworm_93
Prolaznica
Bookworm_93


Broj poruka : 64
Godina : 30
Lokacija : Medju knjigama:)
Datum upisa : 11.08.2008

Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... EmptyČet Avg 21, 2008 7:47 pm

PAZNjA, PAZNjA!!! Ja, Natalija-Bookworm_93, necu biti ovde od 22. avgusta do 1. septembra. Za to vreme bicu na moru, u Canju (Crna Gora)... Kada se vratim, volela bih da vidim vise clanova, a i sama cu se potruditi da tako bude... Sanja, je l' primamo Crnogorke? lol! Salim se, primamo mi sve ljude... zar ne? :scratch: Sve u svemu: zelela sam da se javim da idem u potragu za clanovima, a ne na neki drugi forum... Bas sam vas zavolela, ljudi I love you I love you I love you Vidimo se 1. septembra.... Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
MusicFreak
Popularna na forumu
MusicFreak


Broj poruka : 709
Lokacija : Lost in music
Datum upisa : 21.08.2008

Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... EmptyČet Avg 21, 2008 8:25 pm

Pozzzzzzzzzzzz i lepo se prowedi...... :D
Nazad na vrh Ići dole
...Sanja...
Admin
...Sanja...


Broj poruka : 740
Godina : 28
Datum upisa : 16.05.2008

Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... EmptyČet Avg 21, 2008 9:33 pm

Uzivaj u Canju,ja sam tamo bila prosle god. :) Naravno da primamo Crnogorke,a i sve ostale devojke!!! :D Ne znas kako mi je drago sto ti se svidja ovde,i hvala sto trazis clanove!Kiss.... :tongue:
Nazad na vrh Ići dole
TIN@ '95
Popularna na forumu
TIN@ '95


Broj poruka : 692
Lokacija : Negde na planeti zamlji
Datum upisa : 21.05.2008

Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... EmptyPet Avg 22, 2008 10:51 pm

Lepo se provedi,i nemoj da nas zaboravis
Nazad na vrh Ići dole
http://LUDARAUPOKRETU.BUBBLELOL.COM
chocolate
Prolaznica
chocolate


Broj poruka : 30
Lokacija : novi beograd
Datum upisa : 15.06.2009

Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... EmptyPet Jul 10, 2009 10:57 pm

ja cu biti odsutna, mozda nekog dovedem na ofrum. sorry sto nisam cesce dolazila komp mi je bio u kvaru pa sam isla kod drugarice an komp itd... inace od 18. jula do 14. avgusta cu biti na moru, s tim sto cu svaki 2. ili 3. dan ici u internet kafe (tu mozes da iznajmis komp sa netom na 45 min) tako da cete me ipak vidjati! ali pomalo...
Nazad na vrh Ići dole
http://macke.go-forum.net/
...Sanja...
Admin
...Sanja...


Broj poruka : 740
Godina : 28
Datum upisa : 16.05.2008

Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... EmptySre Jul 29, 2009 3:23 pm

Ok chocolate... Lepo se provedi,a mi te cekamo... :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nece me biti neko vreme... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nece me biti neko vreme...   Nece me biti neko vreme... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nece me biti neko vreme...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li neko voli starke?
» Sta radite za vreme velikog odmora???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Girls forum~ :: *Forum* :: Obave$tenja!!!-
Skoči na: